
Циркуляционный насос Grundfos 25-6 180/130 Англия Медная обмотка
2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: ups 25 60 180/130
+380 (66) 571-51-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насоси UPS складають повну серію циркуляційних насосів з трьома швидкостями
Насоси можна використовувати як у відкритих, так і в закритих системах. Насоси UPS обладнані електродвигунами з герметизованим ротором, тобто насос і електродвигун складають один вузол без торцевого ущільнення валу, тільки з двома ущільненнями. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується.
Застосування
Насоси UPS призначені для забезпечення циркуляції рідини в системах опалення та кондиціювання. Прикладами типових шляхів застосування є наступні:
- Одно- та двотрубні системи опалювання;
- Основні насоси;
- Зональні насоси;
- Котельні насоси з паралельним усмоктуванням;
- Насоси для опалювальних поверхонь;
- Водонагрівачі;
- Системи "тепла підлога";
- Системи сонячного опалювання;
- Теплонасосні системи;
- Геотермальні системи теплопостачання;
- Системи регенерації тепла;
- Двохтрубні системи кондиціювання;
- Насоси для холодильних установок.
Особливості та переваги
- Не потребує технічного обслуговування;
- Низький рівень шуму;
- Низьке енергоспоживання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Производитель | Grundfos |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Страна производитель | Великобритания |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальный напор | 6 м |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Циркуляционный |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴



